O nás

Cronies vzniklo v roce 2010, kdy jsem si tehdy jako studenka vysoké školy chtěla přivydělat nějakou korunu drobnými šperky z křištálové pryskyřice. Designy na náušnice a další doplňky jako náhrdelníky, zrcátka, záložky apod. jsem si tvořila sama a tím jsem vlastně začala mít nějakou první zkušenost s designem. Došlo to až k tomu, že jsme začali jezdit na nějaké drobné trhy s náušničkami a měli kontakt se zákazníky.

V roce 2015 však začala nová životní etapa, narodil se nám náš syn Oliver. Už od první chvíle jsme chtěli mít miminko hezky oblečené a najednou se pod vánočním stromečkem objevil šicí stroj, kterému jsem se do této chvíle vyhýbala. První zkoušky stroje proběhly úspěšně a do dvou měsíců už se dělalo místo na další stroj. To byl zlomový okamžik, kdy se naše obrovská láska k designu a šití převrhla do nového světa - světa podnikání.

O rok později jsme založili eshop, jelikož už poptávka převyšovala naše možnosti vyřizování objednávek. Dnes už máme fungující eshop se stále rozšiřující nabídkou dětského oblečení.

V roce 2018 se narodila naše dcera Loreta, tudíž nám krásně doplnila i dívčí část pro zkoušky holčičích střihů. 

Náš malý rodinný podnik se rád potkává s našimi zákazníky na prodejních akcích, jelikož ten kontakt je jiný než při komunikaci na eshopu. Naším cílem je nabídnout zákazníkovi jedinečné a ručně šité oblečení, které je zároveň praktické, pohodlné, rostoucí a kvalitní. Dbáme na originalitu všech látek a samozřejmě jejich kvalitu. Zaručujeme také osobní přístup - vše je o komunikaci, nebojte se nás kontaktovat.

 

 

Všechny nové látky a střihy nejprve testujeme na našich dětech.

O kvalitě materiálů, ze kterých šijeme si můžete přečíst zde: http://www.cronies-handmade.cz/z-ceho-sijeme/ .

6O3B0795

 

 

 

 

 

 

Tabulka velikostí